Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Kontroli Bezpieczeństwa

  • Zielona Góra, Babimost, lubuskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    "ACS" Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", wiodącego podmiotu lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce - lidera rynku, zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie.

    ACS jest jedną z wyspecjalizowanych spółek Grupy Kapitałowej PPL, zajmujących się obsługą pasażerów w polskich portach lotniczych. Jako certyfikowany podmiot o uprawnieniach SUFO (Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna) ACS świadczy przede wszystkim usługi z zakresu ochrony i kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu. Drugi profil działalności przedsiębiorstwa to obsługa portów lotniczych (w tym sprzątanie i obsługa parkingów). Dodatkowo Spółka prowadzi także Ośrodek Szkolenia ACS oferujący szeroki zakres szkoleń i kursów z obszarów m.in. detektywistyki, antykorupcji, ochrony, bezpieczeństwa czy obronności.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    OPERATOR KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA
    Miejsce pracy: Warszawa lub Zielona Góra - Babimost

    Zakres Obowiązków:

    • wykonywanie kontroli bezpieczeństwa na terenie lotniska.

    Wymagania:

    • posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
    • posiadanie obywatelstwa polskiego lub Unii Europejskiej i posługiwanie się biegle w mowie i piśmie językiem polskim;
    • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;
    • wykształcenie średnie lub branżowe II stopnia;
    • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na wskazanym stanowisku;
    • posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;
    • posiadanie uprawnień osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej;
    • posiadanie certyfikatu operatora kontroli bezpieczeństwa;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
    • umiejętność stosowania oraz właściwej  interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów regulujących funkcjonowanie na wskazanym stanowisku;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • wysoki poziom komunikatywności;
    • obowiązkowość;
    • terminowość i dyspozycyjność;
    • wysoka kultura osobista;
    • profesjonalizm w realizacji powierzanych obowiązków.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od ponad 10 lat;
    • pracę w systemie zmianowym dwunastogodzinnym – praca w systemie równoważnym dająca możliwości realizacji innych obowiązków;
    • szeroki pakiet szkoleń zawodowych i specjalistycznych dających możliwość uzyskania uprawnień specjalistycznych oraz awansu;
    • motywacyjny system wynagradzania oparty na frekwencji;
    • prywatną opiekę medyczną (pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę);
    • świadczenia socjalne (ZFŚS).

    Miejsce Składania Lub Przesyłania Dokumentów:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując: SECURITY/OKB.

    Do rozpatrzenia przesyłanej korespondencji oraz  CV, niezbędne jest umieszczenie w ich treści zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w CV przez "ACS" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 49 (KRS: 0000312312) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna pod adresem: https://a-cs.pl/?page_id=1059

    bottom