Oferta pracy

Operator Kontroli Bezpieczeństwa (OKB)

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.

  • Przecław (pow. policki; gm. Kołbaskowo)

    Przecław (pow. policki; gm. Kołbaskowo), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kontrola bezpieczeństwa ładunku i poczty u Zarejestrowanego Agenta.

Nasze wymagania

  • konieczne: aktualny certyfikat OKB (minimum dla ładunku i poczty - zgodnie z pkt. 11.2.3.2 ROZPORZĄDZENIA WYKONAWCZEGO KOMISJI (UE) 2015/1998 z dnia 5 listopada 2015 r),

  • możliwość odbycia pozostałych niezbędnych szkoleń z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego

  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowo-wieczornych (tylko w dni robocze pn-pt, bez weekendów i świąt)

To oferujemy

  • forma zatrudnienia: umowa-zlecenie

  • stawka - ustalana indywidualnie

  • wymagana zgoda na poddanie się procedurze rozszerzonego sprawdzenia przeszłości, zgodnie z wymogami ustawy Prawo Lotnicze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie