Oferta pracy

Operator kontroli wzrokowej

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawska 3, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Timken Polska Sp. z o.o.

Warszawska 3

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli wzrokowej jakości detalu,

  • Potwierdzanie zgodności jakościowej produktów z wymaganiami,

  • Wykonywanie prostych prac manualnych,

  • Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów,

  • Przestrzeganie procedur BHP, dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji,

  • Sumienność i dokładność (praca wymagająca spostrzegawczości i precyzji),

  • Umiejętności manualne oraz dobry wzrok,

  • Gotowość do wykonywania pracy w trybie siedzącym,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę,

  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń,

  • Możliwość udziału w projektach/konkursach innowacyjnych, ergonomicznych,

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia ponad 15,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 33 krajach na całym świecie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR KONTROLI WZROKOWEJ

Miejsce pracy: Sosnowiec

Przewiń do profilu firmy