Operator koparki gąsienicowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Powązkowska 44, 01-797 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma budowlana Menard Polska Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku
    poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

    OPERATOR KOPARKI GĄSIENICOWEJ

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie robót związanych z fundamentowaniem,
    • kontrola pracy koparki i konserwacja,

    Wymagania:

    • doświadczenie i znajomość podstawowych zasad mechaniki sprzętowej - warunek konieczny,
    • wymagane uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,
    • gotowość do odbywania częstych delegacji – praca na terenie całej Polski oraz wyjazdy zagraniczne,
    • pracowitość i solidność,
    • uczciwość, lojalność,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stałą, odpowiedzialną pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    • Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne  warunki pracy, konkurencyjne  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system szkoleń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.