Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Koparki

MA-IR sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Budowa/ wykonywanie instalacji farm fotowoltaicznych (nN, SN),

  • przyłączy elektrycznych,

  • budowa stacji transformatorowych,

  • roboty kablowo-ziemne

  • skręcanie konstrukcji, montaż paneli itp.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku wymaganym

  • Uprawnienia do operowania minikoparką koparką- warunek konieczny

  • Uprawnienia energetyczne SEP Eksploatacja- mile widziane

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i uprawnień

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;

  • brak przeciwwskazań do pracy na terenie całej Polski

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3-miesiące)

  • Praca od poniedziałku do piątku możliwa praca w soboty

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za terminowość

O nas

Posiadamy bogate doświadczenie dzięki któremu jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Z powodzeniem realizujemy powierzone nam zadania dla klientów biznesowych i indywidualnych. Naszą wizją jest rozwijanie OZE (odnawialnych źródeł energii) i dążenie do zracjonalizowania energetyki.