Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparki

Ward Personnel Limited

20 00021 000 brutto / mies.
  • Cork, Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy operatorów koparki 14-30 ton

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat pracy

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana, ale nie jest wymagana

To oferujemy

  • Umowa o pracę na irlandzkich warunkach

  • €20.00 na godzinę

  • Płatne nadgodziny €30.00 po 39 godzinie

  • 47 godzin tygodniowo

  • Cotygodniowa wyplata w piątek na wskazane konto

  • Organizacje na miejscu - transport z lotniska, mieszkanie, transport do pracy, kursy bhp itp.

  • Płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe CWPS (III Filar)

Praca w Irlandii.

Dostepne tanie linie lotnicze praktycznie z kazdego zakatka Polski: Bydgoszcz, Gdansk, Katowice, Krakow, Lodz, Poznan, Szczecin, Rzeszow, Warszawa, Wroclaw.

Przewiń do profilu firmy