Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Koparki

Íslensk verkmiðlun ehfO firmie

  • Islandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Obsługa koparki w przedsiębiorstwie budowlanym.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na obsługę koparki

  • Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operator koparki

  • Prawo jazdy kategoria B i C

  • Język angielski w stopniu dobrym

  • Doświadczenie w kierowaniu wywrotką będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na bazie islandzkiej umowy o pracę

  • Zakwaterowanie , odzież roboczą i transport na miejscu

  • Wynagrodzenie w wysokości od 13 500 pln netto miesięcznie

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Íslensk verkmiðlun ehf

„Łączymy specjalistów z krajów Unii Europejskiej z najlepszymi pracodawcami z Islandii.”

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług zarówno dla naszych klientów i naszych pracowników. Nasz sukces mierzony jest poziomem satysfakcji naszych pracowników z wykonywanej pracy i pobytu na Islandii.

Przewiń do profilu firmy