Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparki jednonaczyniowej

Oleckie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o.O firmie

  • Wojska Polskiego 12
    Olecko, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Oleckie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 12

Olecko

Jesteśmy firmą budowlaną branży drogowej, prężnie działającą na rynku od ponad 20 lat. Zajmujemy się budową, przebudową oraz remontem dróg lokalnych i krajowych. Posiadamy własną Wytwórnię Mas Bitumicznych i specjalizujemy się w układaniu nawierzchni asfaltowych. Obecnie realizujemy inwestycje w województwie warmińsko-mazurskim i podlaskim.

Zakres obowiązków:

  • obsługa koparki jednonaczyniowej zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • dokonywanie przeglądów i bieżących napraw

Wymagania:

  • uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej
  • doświadczenie /umiejętność kopania skarp i rowów/
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat /docelowo na czas nieokreślony/
  • pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7-15  /z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych/
  • wynagrodzenie godzinowe oraz premię uznaniową, a także wynagrodzenie wraz z dodatkiem za godziny nadliczbowe
  • możliwość dodatkowych kursów i szkoleń

Ogłoszenie archiwalne