Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator koparki - Kierowca samochodu ciężarowego kat. C (wywrotka) - Kierowca wozidła

WALMAR Mariusz GrymuzaO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma wykonuje zewnętrzne sieci sanitarne na terenie całego kraju. Pracujemy w systemie "zaprojektuj-wybuduj". Realizujemy bardzo ciekawe projekty. Nasze Inwestycje to głównie wielkopowierzchniowe hale magazynowe. Współpracujemy z renomowanymi kontrahentami.

Operator koparki / kierowca samochodu ciężarowego kat. C (wywrotka) / kierowca wozidłaNumer ref.: Nr Ref.: operator/08/2020

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy (wykonanie sieci wod-kan, gaz)
  • obsługa koparki/wozidła/samochodu ciężarowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa
  • dbałość o stan techniczny maszyny
  • współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania

  • uprawnienia operatora koparki i koparko-ładowarki
  • prawo jazdy kat. C (wywrotka)
  • min. pół roczne doświadczenie na danym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność
  • praca w delegacji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie dla zamiejscowych pracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Ogłoszenie archiwalne