Logo Pracuj.pl

Operator koparki (Kołowej / Gąsienicowej)

VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

7 000–8 400
brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie robót ziemnych za pomocą koparki,
  • wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie;

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora,
  • uprawnienia operatora koparki gąsienicowej/ kołowej,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • samodzielność i precyzja w działaniu;

To oferujemy

  • prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na terenie kraju,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • mieszkanie służbowe
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma „VENTI” powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Specjalizujemy się w realizacji kontraktów budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej oraz w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, oferująca rozwiązania liderów w branży. Współpracując z Klientami, stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.

Operator koparki (Kołowej / Gąsienicowej), kujawsko-pomorskie