Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparki kołowej

Bridge Engineering BGO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 27 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa koparki kołowej 18 ton,

  • Prace drogowo-mostowe, wyburzeniowe przy użyciu maszyn i narzędzi budowlanych (młot).

  • Wykopy fundamentowe, plantowanie i równanie terenu, skarpowanie i inne prace ziemne,

  • Praca przy obsłudze brygad budowlano montażowych

  • Praca na dzienną zmianę.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – minimum 5 lat

  • Dokładności i precyzji w pracy.

  • Solidności, dyspozycyjności, samodzielności.

  • Zorganizowania i porządku w miejscu pracy.

  • Prawo jazdy kat. B – na ten moment warunek konieczny.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw mechaniki.

To oferujemy

  • Stawkę 25-30 zł brutto/h.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Bezpłatny transport do pracy.

  • Zakwaterowanie.

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.