Operator koparki/koparko-ładowarki

  • Kórnik, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Kostrzyn, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Komornicka 20, 62-051 Wiry, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.09.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działamy na rynku Polskim od wielu lat. Świadczymy usługi z zakresu:
    Prac remontowo – budowlanych,
    Budownictwa drogowego,
    Całorocznej obsługi obiektów przemysłowych.
    – praca w okolicach Kostrzyna Wlkp., Środy Wlkp., Swarzędza, Komornik, Kórnika

    Opis stanowiska:

    • Praca jako operator koparki/ koparko-ładowarki przy budowie i remontach dróg.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku.

    Oferujemy:

    • Praca w stabilnej firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Umowa o pracę,
    • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
    • Praca przez cały rok.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zadzwoń Aplikuj teraz