Logo Pracuj.pl

Operator koparki, koparko-ładowarki

EKOKANO firmie

  • Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja robót ziemnych przy wykorzystaniu koparki/koparko-ładowarkiw w tym:
  • wykonywanie wykopów
  • wyrównywanie terenu
  • transportowanie urobku
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanego urządzenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • prawo jazdy kat B
  • uprawnienia operatora koparki I lub III klasa
  • uprawnienia operatora koparko-ładowarki III klasa

Mile widziane

  • uprawnienia: energetyczne eksploatacyjne w zakresie 3 i 2 grupy energetycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność usuwania lżejszych usterek sprzętu

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3000 zł – 5000 zł – netto
  • umowa na okres próbny / czas określony / czas nieokreślony
  • praca w delegacji: gwarancja zakwaterowania, gwarancja cateringu (obiad), dowóz na miejsce wykonywania robót
  • To zawód dla osób samodzielnych, które dbają o powierzony im sprzęt. Z pewnością potrzebne i przydatne będą: podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

EKOKAN specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie gazociągów wszystkich ciśnień, rurociągów paliwowych, ciepłowniczych i chemicznych a także utrzymuje gotowość awaryjną instalacji gazowych Zakładów Azotowych w Tarnowie i na terenie całej małopolski;

EKOKAN to kadra inżynierska i ponad 70-ciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów a współpraca z ośrodkami naukowymi gwarantuje im dostęp do najnowszych osiągnięć i rozwiązań technicznych. Potencjał firmy umożliwia wykonanie ponad 80 km rurociągów o średnicy 1000 mm rocznie.

Spółka EKOKAN jako jedna z siedmiu w skali kraju, wdrożyła unikatową technologię spawania orbitalnego rurociągów dużych średnic magistralnych o średnicy 1m. Firma posiada szereg referencji unikatowych w skali całego kraju.

Operator koparki, koparko-ładowarki, Tarnów