Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparki - ładowarki

VEIMA NAWIERZCHNIE BRUKOWE ZBIGNIEW KOZIOŁO firmie

3 0007 000 brutto / mies.
  • Podzamcze 41, Rzeszów

  • Ogłoszenie wygasło 5 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

VEIMA nawierzchnie brukowe jest firmą zajmującą się pracami związanymi z budową dróg/chodników/placów oraz robotami ziemnymi

Do prac wykorzystujemy tylko nowe maszyny marek: CAT, BOBCAT, CASE, AMMANN

Rozwijamy się bardzo dynamicznie i pozyskujemy co raz to większe zlecenia

Pracujemy na terenie całego kraju (delegacje)

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn budowlanych

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na dużych maszynach
  • obsługa systemów 3D Trimble / Leica (mile widziana)
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność i punktualność
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B (CE mile widziane)
  • obsługa urządzeń multimedialnych (nowe modele koparek) NEXT GEN
  • dyscyplina osobista

Oferujemy:

  • stabilną posadę w bardzo szybko rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne stawki
  • system bonusów akordowych
  • bardzo miłą atmosferę
  • nowoczesny park maszyn
  • szkolenia

Ogłoszenie archiwalne