Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator koparki - ładowarki

DCAG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNAO firmie

5 500‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska pracy:

  • praca na sprzęcie przy załadunku kruszywa
  • obsługa koparki / ładowarki pod kątem technicznym i bieżącej eksploatacji, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
  • obsługa wywrotki
  • konserwacja i dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej, Klasa I (w przypadku kursu na koparkę CAT 345C  wystarczająca jest Klasa III)
  • uprawnienia operatora ładowarki, Klasa I
  • prawo jazdy kat. C do obsługi wywrotki
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • obowiązkowość i sumienność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczna forma zatrudnienia (do wyboru: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza,)
  • stałą pracę w Siechnicach / 10km od Wrocławia
  • przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne