Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator koparki

  • Warszawa, Serock, Legionowo, Wyszków, Marki, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz się na koparkach i lubisz je obsługiwać? Mam dla Ciebie pracę w rodzinnej firmie w WARSZAWIE.

    Miejsce pracy: Legionowo, Marki, Serock, Warszawa, Wyszków

    WARSZAWA – praca stacjonarna - BEZ ZAKWATEROWANIA

    Zadania:

    • praca przy obsłudze koparki przy robotach wodno-kanalizacyjnych
    Wymagane:
    • doświadczenie na ww. stanowisku,
    • odpowiednie uprawnienia,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • chęć do pracy i samodzielność.
    Zapewniamy:
    • umowę o pracę,
    • stawkę od 20 zł netto/h + premie akordowe,
    • zajęcie na 10 h dziennie
    • narzędzia i odzież,
    • pracę na koparce kołowej lub gąsienicowej - JCB KAT.

    Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w Warszawie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471