Operator Koparki

  • małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 2019-08-30
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2019-09-29)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRI INKOP Sp. z o. o. zajmująca się kompleksowym budownictwem inżynieryjnym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    OPERATOR KOPARKI

    top
    Miejsce pracy: praca na terenie całego kraju

    Zadania na stanowisku:

    • wykonywanie ziemnych prac budowlanych w branży wodociągowej,
    • dbałość i powierzony sprzęt budowlany,
    • raportowanie o zauważonych nieprawidłowościach w pracy sprzętu budowlanego,
    • wykonywanie innych poleceń osoby nadzorującej pracę.

    Wymagania:

    • uprawnienia operatora koparki - niezbędne,
    • doświadczenie na stanowisku operatora koparki,
    • dyspozycyjność- praca w delegacji.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy,
    • możliwość poszerzania swoich kwalifikacji,
    • ubezpieczenia grupowe,
    • dietę delegacyjną oraz zakwaterowanie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie aplikacja na stanowisko Operator koparki.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z dopisaniem następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)).
    bottom