Oferta pracy

Operator Koparki

SSE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rogów Sobócki (pow. wrocławski)

    Rogów Sobócki (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku operatora koparki w odkrywkowych Zakładach Górniczyc - rozbijanie nadgabarytów

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na obsługę koparki – możliwość wykonania uprawnień w firmie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w odkrywkowych zakładach górniczych

  • Sumienność

  • Zaangażowanie

  • Obowiązkowość

To oferujemy

  • Pracę pełna wyzwań w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Opiekę medyczną

  • Duże możliwości nauki i rozwoju

SSE Polska Sp. z o.o.

SSE Polska Sp. z o.o. z kapitałem zagranicznym, jedna z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizuje się również w wykonywaniu kompleksowych usług wiertniczo-strzałowych w kopalniach odkrywkowych na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Tel. 603808349 lub 607766441

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy