Operator Koparki

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 28.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 27.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma budowlana 3D Personnel Construction, poszukuje na terenie całego kraju:

    Praca od zaraz !!!

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie robót związanych z fundamentowaniem,
    • kontrola pracy maszyny i jej konserwacja,
    • wykonywanie prac pomocniczych,

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze sprzętu budowlanego,
    • Posiadanie aktualnych uprawnień do obsługi sprzętów budowlanych,
    • gotowość do odbywania częstych delegacji – praca na terenie całej Polski oraz wyjazdy zagraniczne,
    • pracowitość i solidność,
    • uczciwość, lojalność,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • stałą, odpowiedzialną pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    • dodatkowo zapewniamy atrakcyjne  warunki pracy, konkurencyjne  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system szkoleń.
    • Możliwość długoterminowej współpracy,
    • Wynagrodzenie od 30 zł brutto za godzinę,
    • Możliwe zarobki rzędu 8000 zł brutto miesięcznie

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
    „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”