Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Berger Kruszywa Sp. z o. o.

Operator Koparki, Wozidła i Ładowarki

Berger Kruszywa Sp. z o. o.O firmie

  • Świdnicka 2, Strzegom
    Strzegom, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Świdnicka 2

Strzegom

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa koparki, wozidła i ładowaki przy wykonywaniu prac na kopalni.

  • Dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora koparki, ładowarki oraz wozidła.

  • Uprawnienia na koparki i ładowarki klasy I – wymóg konieczny.

  • Dyspozycyjności, sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Prawo jazdy kat. C.

  • Mile widziane uprawnienia na dodatkowe maszyny.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „operator koparki, wozidła i ładowarki” pod niżej podany adres:

Berger Kruszywa Sp. z o.o.

Rogoźnica, ul. Świdnicka 2a

58-152 Goczałków