Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparki z podstawową znajomością j. niemieckiego

DUENSING

12 00015 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn budowlanych różnych producentów

  • Wykonywanie wykopów

  • Roboty ziemne i wykopaliskowe

  • Załadowanie ciężarówki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych

  • Zmysł techniczny i sprawność manualna

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Rzetelność

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. A2

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Prawo jazdy min. kategorii B

To oferujemy

  • Wszechstronne możliwości rozwoju

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Ponadprzeciętne świadczenia społeczne

  • Szkolenia w Akademii DUENSING

  • Atmosferę pracy opartą na partnerstwie

  • Umowę na czas nieokreślony, ok. 160 do 190 godzin miesięcznie

Twoje wynagrodzenie, dopłaty i świadczenia

▪ Stawka godzinowa 14 € dla niewykwalifikowanego pracownika

▪ Stawki godzinowa 16 € dla pracowników przeszkolonych lub z dużym doświadczeniem zawodowym

▪ Podwyżka stawki godzinowej po 6 miesiącach

▪ Płatne zakwaterowanie w pobliżu firmy przez pierwsze trzy miesiące

▪ Dodatki

- Dodatek nocny 20%

- Dodatek niedzielny 75%

- Pokój jednoosobowy w hotelu

- 28 € netto za 24 godziny poza domem

- 14 € netto za dzień przyjazdu i wyjazdu

- Rekompensata za czas podróży 8 €/dzień za ponad 3 godziny podróży, 12 € dziennie za ponad 5 godzin jazdy

▪ Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

- 240 € na wizytę lekarską

- 540 € na protezy

- Pokój jednoosobowy na pobyty stacjonarne po wypadku przy pracy

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub angielskim.

DUENSING

DUENSING to wiodący wykonawca w zakresie inżynierii budowlanej, lądowej i kolejowej. To firma, która od ponad 130 lat realizuje projekty na terenie Niemiec oraz innych państw europejskich łącząc tradycyjne rzemiosło z najnowocześniejszą technologią. Doświadczenie, jakość i niezawodność to podstawowe wartości DUENSING.

Nasz zespół to ponad 220 specjalistów. Tworzymy żywą kulturę korporacyjną w rodzinnej atmosferze pracy, która charakteryzuje się uczciwością i zaangażowaniem. Wielu pracowników jest w naszej firmie od dziesięcioleci. I z tego jesteśmy bardzo dumni.

Przewiń do profilu firmy