Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparko-ładowarki

KARO ELEKTRO PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ziemnych,

  • Wykonywanie kanalizacji kablowych elektrycznych, niskoprądowych i teletechnicznych,

  • Wykonywanie prac związanych z montażem studni kablowych prefabrykowanych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi koparki, koparko - ładowarki,

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • Doświadczenie w robotach ziemnych,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Możliwe wyjazdy na terenie: śląska i małopolski.

To oferujemy

  • Praca od zaraz,

  • Możliwa umowa o pracę na cały etat,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Hurtownia Elektrotechniczna KARO ELEKTRO PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wchodząca w skład Unii Hurtowni Elektrycznych El-Plus w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator koparko-ładowarki

Przewiń do profilu firmy