Logo Pracuj.pl

Operator Koparko-Ładowarki

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa koparko-ładowarki w celu rozładunku i załadunku złomu z samochodów
  • segregacja i hałdowanie złomu według klas złomu
  • obsługa składowego placu złomowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe – mile widziane techniczne
  • praktyczne umiejętności posługiwania się żurawiem typu Fuchs lub podobnym
  • Dodatkowym atutem będzie: posiadanie uprawnień na koparki jednonaczyniowe kl. I

To oferujemy

  • pracę na nowoczesnym sprzęcie, w bezpiecznych warunkach
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • dodatki za pracę na II zmianę
  • nagroda „Hutnik”
  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

Jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Operator Koparko-Ładowarki, Lublin