Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator koparko-ładowarki

  • Murowana Goślina, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THERMGAZ Sp. z o.o.

    Przedsiębiorstwo THERMGAZ zajmuje się wykonawstwem sieci, przyłączy, instalacji wod.-kan.-c.o.-gaz na terenie m. Poznania i okolic.

    Miejsce pracy: Murowana Goślina, Poznań (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie prac-koparko ładowarką przy pracach instalacyjnych wod.-kan-c.o.-gaz

    Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki
    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie zawodowe 5 lat

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ubezpieczenie grupowe

    kontakt:

    tel. kom. 662 108 568

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.