Operator koparko - ładowarki

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10.09.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 10.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma R-Space GmbH z siedzibą w Gelsenkirchen zajmująca się budową sieci telekomunikacyjnych poszukuje kandydata z uprawnieniami na operatora koparko - ładowarki, do pracy na teren Niemiec,

    Oczekiwania:

    • Uprawnienia na operatora koparki lub koparko-ładowarki;
    • Doświadczenie w pracy przy budowie sieci teletechnicznych.
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
    • Prawo jazdy kat B.

    Opis stanowiska:

    • Praca na terenie Niemiec przy budowie sieci telekomunikacyjnych, pracodawca zapewnia nocleg, zjazdy do Polski po max 4 tygodniach, na 1 tydzień.
    • Techniczna i eksploatacyjna obsługa koparko-ładowarki.
    • Uczestnictwo w pracach przy budowie sieci teletechnicznych.
    • Praca w systemie jednozmianowym.

    Firma oferuje:

    • Firma zapewnia konsultantów polskich.
    • Zatrudnienie w oparciu niemieckiej umowy o pracę, wynagrodzenie wg stawki obowiązującej na terenie Niemiec.
    • Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych.
    • Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach w związku ze stosunkiem pracy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klauzula Informacyjna Rekrutacja oferta na portalu
    Zgodnie z art. 14 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest R-Space GmbH z siedzibą Munscheidstr. 14, 45886 Gelsenkirchen tel.: 00 49 209 70263086, zwana dalej Spółką;
    2. Dane zostały pozyskane od firmy Grupa Pracuj Sp. k.
    3. Spółka pozyskała dane w następującym zakresie: art. 22¹ KP
    4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
    a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na R-SPACE GmbH, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679), w związku z przepisami Kodeksu pracy (art. 22¹ ) w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia a w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa tj. wykraczających poza art. 22¹ KP – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679
    b) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679)
    5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
    6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji i przechowywane przez okres 6 miesięcy, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.
    8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    9. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    10. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;
    11. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.