Operator Koparko-Ładowarki

AMW SINEVIA Sp. z o.o.O firmie

  • Ossów (pow. wołomiński)

    Ossów (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa koparko - ładowarki lub koparki jednonaczyniowej kl III lub kl I w procesie realizacji robót budowlanych

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na koparki jednonaczyniowe kl. III lub kl. I, lub koparko - ładowarki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w realizacji robót budowlanych

  • Umiejętność rozpoznawania podstawowych usterek obsługiwanego sprzętu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Sumienność i zaangażowanie w prace

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność i dyspozycyjność

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia HDS, prawo jazdy kat. C, CE

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionychna osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy