Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator koparko-ładowarki

Adrian Cieśla PRD STARACHOWICEO firmie

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 21 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa koparko-ładowarki na budowie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora koparko-ładowarki

  • Dyspozycyjność, sumienność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

  • Kursy i uprawnienia

O nas

PRD STARACHOWICE to firma zajmująca się budową dróg i autostrad.