Oferta pracy

Operator koparko - ładowarki

"ALISMA CONSTRUCTION" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą budowlaną zajmująca się generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych głównie mieszkaniowych na terenie Warszawy. Na rynku od ponad 30 lat. Naszym pracownikom zapewniamy umowę o pracę, dobre zarobki, korzystne premie, pracę w zgranym zespole.

Zakres obowiązków:

  • obsługa koparko ładowarki,
  • dbanie i bieżąca obsługa samochodu,
  • praca w dyspozycji kierownika budowy,
  • współpraca z innymi pracownikami,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia operatora,
  • doświadczenie zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana karta kierowcy i prawo jazdy kat.C,
  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • wykonywanie nieskomplikowanych robót zastępczych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • motywujący system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w przyjaznej atmosferze na terenie Warszawy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy