Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator koparko – ładowarki z uprawnieniami

B.T.B - Inżynieria Budownictwo Instalacje Sp. z o.o.O firmie

4 500‐6 500 zł brutto / mies.
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma wykonuje prace związane z budową sieci ciepłowniczych oraz sieci gazowych.
Prace wykonywane są w miastach ościennych woj. śląskiego.
Zapewniamy dowóz pracowników na miejsce pracy.
Działalność prowadzimy od 2006 r.

Opis stanowiska:

  • Zatrudnimy pracownika posiadającego uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki.
  • Proponujemy zawarcie stosunku pracy na podstawie umowy o pracę.
  • Prace wykonywane są w miastach ościennych woj. śląskiego, w godz. 7 - 15.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze koparko-ładowarki oraz stosowne uprawnienia.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wynagrodzenie brutto  od 4.500,00 zł – do 6.500.00 zł.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt: 667-945-012

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.T.B z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne