Oferta pracy

Operator L1 SOC

Centralny Ośrodek Informatyki

7 0008 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTTP

  • HTTPS

  • ICMP

  • SSH

  • FTP

  • SMTP

  • IMAP

  • POP

  • SNMP

  • WMI

  • syslong

  • NTP

  • DHCP

  • DNS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zdarzeń dot. naruszeń cyberbezpieczeństwa w czasie rzeczywistym;

  • Reagowanie na incydenty i korelowanie zdarzeń w celu identyfikacji zagrożenia;

  • Kategoryzowanie zdarzeń cyberbezpieczeństwa i określanie ich priorytetów;

  • Przygotowywanie wstępnej analizy wykrytych zdarzeń naruszeń cyberbezpieczeństwa;

  • Ścisła współpraca z Analitykami L2 SOC.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów informatycznych;

  • Podstawowa znajomość protokołów sieciowych i standardów (HTTP, HTTPS, ICMP, SSH, FTP, SMTP, IMAP, POP, SNMP, WMI, syslog, NTP, DHCP, DNS);

  • Podstawowa wiedza z zakresu konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi (Windows, Linux);

  • Znajomość zagrożeń sieciowych;

  • Umiejętność pracy w zespole (ważną cecha jest zdolność pracy pod presją), komunikatywność;

  • Podstawowa wiedza z zakresu działania oraz posługiwania się narzędziami Cyberbezpieczeństwa (SIEM, AV).

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa: firewall/NGFW, IDS/IPS, SIEM, WAF, EDR;

  • Znajomość standardów branżowych takich jak: OWASP, NIST.

To oferujemy

  • Pracę w największej firmie IT tworzącej i utrzymującej usługi dla Obywateli;

  • Wynagrodzenie: 7000 - 8500 brutto

  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów;

  • Możliwość rozwoju poprzez: dostęp do nowych technologii oraz realizację certyfikowanych szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa;

  • Pracę w zespole ludzi codziennie dbających o bezpieczeństwo kluczowych systemów państwowych;

  • Praca w nowoczesnym i komfortowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy