Oferta pracy

Operator Laboratorium Jakości

MAHLE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza chemiczna, technologiczna i analityczno-chemiczna produktów

  • Tworzenie, prowadzenie i modyfikowanie instrukcji laboratoryjnych

  • Opisy metod dla wykonywanych badań

  • Analizowanie wadliwych części i sporządzanie raportów

  • Udział w projektach doskonalenia wewnętrznego

  • Przeprowadzanie analizy możliwości wyposażenia badawczego/ systemu pomiarowego (MSA)

  • Zarządzanie wyposażeniem laboratorium i materiałami eksploatacyjnymi

  • Doradztwo w zakresie tematyki chemicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Wiedza z zakresu chemii technicznej i inżynierii procesów chemicznych (materiałoznawstwo, metalurgia)

  • Wiedza z zakresu technologii aluminium i stopów aluminium (produkcja, technologia obróbki, właściwości)

  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii lutowania stopów aluminium

  • Dogłębna znajomość technik pracy i przebiegu pracy w laboratorium chemicznym

  • Doskonała znajomość SPC, FMEA, MSA, PPAP, Planów Kontroli, technik pomiarowych

  • Znajomość VDA19 - Czystość techniczna w przemyśle motoryzacyjnym

  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych, asertywność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna Medicover

  • Elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu Twojego życia

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!