Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator ładowarki

  • Bydgoszcz, Świecie, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347
    Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Operatora ładowarki teleskopowej do pracy przy budowie mostów oraz przepustów na odcinku drogi S5 (Nowe Marzy – Świecie – Bydgoszcz).
    Operator ładowarki teleskopowej
    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Grudziądz, Świecie

    Zakres obowiązków:

    • Praca na stanowisku operatora ładowarki teleskopowej Manitou (model: TH414C)

    Wymagania:

    • Uprawnienia na obsługę ładowarki teleskopowej
    • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku ładowarki teleskopowej
    • Mile widziane oświadczenie nabyte przy budowach mostów lub przepustów
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz innych pracowników
    • Odpowiedzialność i sumienność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
    • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy
    • Pracę od listopada
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).