Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator ładowarki

Polskie Domy Modułowe Sp. z o.o.

  • Cierpice (pow. toruński)

    Cierpice (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Utrzymywanie wysokiej wydajności pracy

  • Dbanie o powierzone mienie oraz stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową kl. II

  • Uprawnienia na koparkę kl. I

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Praca na podobnym stanowisku będzie atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 30 zł brutto na godzinę

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia dające możliwość zdobycia uprawnień i podnoszące kwalifikacje

W wyniku przekształcenia Zakładu Produkcyjnego w Cierpicach powstała Spółka Polskie Domy Modułowe. Mamy tę samą lokalizację, park maszynowy, zespół i know-how. Wciąż będziemy projektować, produkować i wznosić konstrukcje drewniane - bezpieczne, nowoczesne, stanowiące symbol zrównoważonego budownictwa XXI wieku. Ekologiczne, wielokondygnacyjne budynki mieszkalne w technologii prefabrykowanych modułów drewnianych, inwestycje technologiczne na terenie zakładu oraz promocja budownictwa drewnianego na rynku są naszymi nadrzędnymi celami.

Przewiń do profilu firmy