Oferta pracy

Operator ładowarki

Lafarge Cement S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dubie (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Twoje zadania:

  • Załadunek samochodów, załadunek kosza zasypowego
    maszyny sortującej,
  • Nadzór nad stanem technicznym powierzonych maszyn i urządzeń;
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn;
  • Usuwanie usterek, wykonywanie przeglądów lub napraw;
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarki kl I (powyżej 20 t)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym
    stanowisku/operatora maszyn produkcyjnych,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy