Oferta pracy

Operator Ładowarki / Koparki

Eurovia Polska S.A.O firmie

  • Domaniewice (pow. łowicki)

    Domaniewice (pow. łowicki), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wydobycie

  • Załadunek klientów

  • Obsługa urządzeń sortująco-kruszących i przenośników taśmowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki / koparki (min. kl. II)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kopalni odkrywkowej

  • Mile widziane uprawnienia spawacza gazowego lub elektrycznego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia Polska S.A.

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy