Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator ładowarki teleskopowej

TONAR-USŁUGI DŹWIGOWE,USŁUGI DŹWIGOWE - ARTUR SAJEWICZ

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Strachowicka 75

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy obsłudze ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ MERLO ROTO

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej.

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy-operatora ładowarki.

  • Możliwość przyuczenia.

To oferujemy

  • praca na umowę, dobre zarobki,

  • możliwość pracy ,a także przyuczenia na żurawiach Liebherr, różnej klasy.

O nas

Firma Rodzinna zajmująca się wynajmem żurawi samojezdnych, ładowarek i podnośników teleskopowych, z obsługą operatorską.