Oferta pracy

Operator lakierni

Mera Metal S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zawieszanie elementów na linii lakierniczej zgodnie z instrukcją

  • dobór zawieszek lakierniczych

  • przygotowanie zawieszek oraz trawersów do usuwania lakieru

  • zdejmowanie elementów z linii lakierniczej

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy własnej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazne środowisko pracy

Mera Metal S.A.

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko: Operator lakierni.

Przewiń do profilu firmy