Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Laser Trackera

SALES HR

12 50013 000 brutto / mies.
  • Dania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma wywodząca się z Danii. Szukamy osoby na stanowisko: Operator Laser Trackera.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pomiarów i poziomowania za pomocą lasera z tolerancjami 1mm, wykorzystując Laser Tracker

  • znajomość obsługi oprogramowania Polyworks - mile widziane

  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD

  • tworzenie dokumentacji technicznej i raportowanie

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość obsługi lasera

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • umiejętność dokonywania i raportowania pomiarów

  • zmysł techniczny

  • gotowość do podróży (3 tyg za granicą w miesiącu, 1 tydzień wolnego)

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę : podstawa 12500 - 13000 PLN brutto

  • dodatkowe diety w związku z wyjazdami

  • dużą samodzielność, ciekawe projekty dla międzynarodowych klientów

  • możliwość rozwoju

  • stabilną pracę dla duńskiego koncernu