Operator lasera CNC

FPUH REXEL S.C.O firmie

FPUH REXEL S.C.

Letnia 3

Paczkowo (pow. poznański)

Firma Rexel od 35 lat utrzymuje niezachwianą pozycję na rynku producentów maszyn. Zajmujemy się wytwarzaniem specjalistycznych urządzeń przeznaczonych dla zakładów produkcyjnych mebli tapicerowanych, odzieży i rolet wewnętrznych; wykonujemy różnego rodzaju maszyny krojcze przeznaczone dla branży mebli tapicerowanych, odzieży i każdego producenta wymagającego pewnego i precyzyjnego cięcia różnych materiałów.

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa wycinarki laserowej
  • Uruchamianie programów na maszynach zgodnie z raportem programu
  • Kontrolowanie wymiarów i jakości wykonywanych detali
  • Kontrolowanie zgodności wykonywanych detali z dostarczonym rysunkiem technicznym
  • Kontrolę i weryfikację parametrów maszyn
  • Obsługę narzędzi pomiarowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze lasera CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę.
  • Samodzielność i pracę w zgranym zespole.
  • Wynagrodzenie na podstawie stawek obowiązujących w firmie na stanowisku operatora
  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Oferta pracy skierowana jest zarówno do kobiet i mężczyzn.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FPUH REXEL s.c. S. Jaśkowiak A Jaśkowiak z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy