Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Lasera CNC (do przyuczenia)

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych

  • Obsługiwanie lasera tnącego CNC

  • Dokonywanie pomiarów wycinanych detali

  • Cięcie blachy ze stali nierdzewnej o grubości najczęściej 1-3 mm

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

  • Znajomość procesów obróbki metalu będzie autem

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość rysunku technicznego

  • Samodzielność

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy zmianowej (również zmiany nocne)

To oferujemy

  • Możliwość przyuczenia do stanowiska Operatora Lasera CNC

  • Premia roczna

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z DeLaval

  • Opieka medyczna Medicover - opłacana przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie na życie – opłacane przez pracodawcę

  • Możliwość zdobycia nowych uprawnień po przedłużeniu okresu próbnego

  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje

  • Dofinansowanie do posiłków w pracy

  • Chipy do automatów vendingowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy szwedzką firmą zajmującą się produkcją rozwiązań dedykowanych farmom mlecznym na całym świecie. Zaufało nam ponad milion klientów, którym dostarczamy zintegrowane rozwiązania tj. systemy udojowe, roboty do żywienia zwierząt, utrzymania farm w czystości oraz rozwiązania IT do zarządzania stadem. Oferujemy również oryginalne części zamienne oraz serwis naszych maszyn i oprogramowania.

Nasz asortyment zapewnia wysoką wydajność pracy i dochodowość gospodarstwa oraz dobrostan zwierząt i bezpieczeństwo żywności.

Naszą wizją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji żywności dbając jednocześnie o dobrostan zwierząt. Jako firma zbudowana na innowacjach nieustannie pracujemy nad tym, aby pomóc naszym klientom zwiększyć wydajność przy mniejszym nakładzie środków, dostarczając wiodący na świecie sprzęt i rozwiązania do udoju.

Dziś DeLaval ma około 4500 pasjonatów, działających na ponad 100 rynkach na całym świecie. DeLaval jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com.

Przewiń do profilu firmy