Oferta pracy

operator lasera

Investa Sp. z o.o.

29

Moszna-Parcela (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

Masz doświadczenie?

Super! Pamiętaj, że w Inveście głównie stawiamy na osobowość i chęć rozwoju! Jeśli jednak potrafisz już obsługiwać wózki widłowe bądź pracowałeś w innej firmie produkcyjnej czy magazynowej – Twoje szanse wzrastają!

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z wycinarką laserową do blach lub rur i profili minimum 1 rok

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • chęć do pracy

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet dodatków pozapłacowych (program MyBenefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku