Oferta pracy

Operator Lasera

Investa Sp. z o.o.

  • Lubelska 44e, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Lubelska 44e

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)

  • doświadczenie w pracy z wycinarką wodną, laserową, gazową lub inną maszyną typu CNC

  • obsługa komputera oraz umiejętność czytania rysunku technicznego

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – wymóg konieczny

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • nienaganny przebieg pracy, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • doświadczenie w branży

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • pakiet dodatków pozapłacowych (program MyBenefit, dofinansowanie wczasów i świąt

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta MultiSport)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

Investa Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Od ponad 30 lat dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia i gwarantujemy im rozwój zawodowy. Zatrudniamy > 600 osób w aż 6 oddziałach firmy całej Polsce.

Cenimy przyjazną atmosferę w pracy, dlatego wspólnie ją budujemy. Mamy poczucie wpływu na działanie firmy i wiemy, że każdy z nas stoi częściowo za jej sukcesem, nasz pracodawca potrafi to docenić! Jeśli rozpoczniesz współpracę z nami – z przyjemnością zostaniesz na wiele lat, bo „Stale z pasją” to nie tylko misja naszej firmy, ale przede wszystkim podejście do pracy.

Przewiń do profilu firmy