Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator linii ekstruzji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Workplace: Poznań
    KS/POZ/BO

    Zadania:

    • Obsługa urządzeń do produkcji folii polietylenowej (bąbelkowej) z granulatu
    • Przygotowywanie mieszanek
    • Kontrola procesu i jakości produktu
    • Prowadzenie zapisów z kontroli procesu
    • Udział w przeglądach urządzeń

    Wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Motywacja do pracy
    • Sumienność, rzetelność
    • Wiedza fachowa

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
    • Umowa o pracę
    • Pracę na III zmiany
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + i premie
    • Dodatkowe benefity
    • Pomoc w relokacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.