Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii galwanicznej - do przyuczenia

TS PCBO firmie

3 2004 200 brutto / mies.
  • Benzynowa 21, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

TS PCB

Benzynowa 21

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Galwanizacja obwodów drukowanych (PCB),

  • utrzymywanie parametrów procesów zgodnie z technologią,

  • wykonywanie codziennych konserwacji linii galwanicznej zgodnie z procedurami.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy z odczynnikami chemicznymi

  • umiejętności manualne,

  • gotowość do pracy zmianowej; praca w sobotę i niedzielę za dodatkowym wynagrodzeniem.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz

  • pełne wdrożenie na stanowisko pracy,

  • pracę w stabilnym i nowoczesnym zakładzie,

  • możliwości rozwoju,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • dodatkowe premie i nagrody zależne od wyników pracy,

  • dofinansowanie do karty Multisport i systemu kafeteryjnego, darmowe wejściówki na basen,

  • fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii, premie świąteczne.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

TS PCB

TS PCB jest jednym z zakładów tworzących Techno-Service S.A. Od ponad 35 lat w naszym zakładzie powstają obwody drukowane najwyższej jakości, które dla naszych klientów są podstawą ich własnej produkcji. Największą satysfakcję daje nam pomaganie w tworzeniu dobrych produktów dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy