Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii galwanicznej - Galwanizer

ZNICRO J. M. HEJWOWSKI sp.j.

3 8004 000 brutto / mies.
  • Grodziska 4, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Grodziska 4

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń do nakładania powłok galwanicznych,

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu,

  • kontrola stanu technicznego urządzeń oraz przekazywanie niezbędnych informacji o awariach lub innych zaistniałych problemach,

  • kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z planem kontroli,

  • sprawdzenie wizualne jakości wykonanych elementów,

  • wypełnianie kart produkcyjnych,

  • pakowanie detali zgodnie ze „specyfikacją pakowania”

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów galwanicznych będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole,

  • organizacja pracy własnej,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,

  • terminowość i rzetelność w pracy,

  • odpowiedzialność za powierzony proces,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

O nas

Firma ZNICRO od roku 1991 działa w branży usług galwanicznych specjalizując się zarówno w pokryciach technicznych jak i dekoracyjnych. Nasze osobiste ponad 30 letnie doświadczenie oraz stosowanie najlepszej chemii i technologii dostępnej na rynku są gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług.