Oferta pracy

Operator linii lakierniczej

Form-Plast S.A.O firmie

Form-Plast S.A.

Toruńska 143

Bydgoszcz

Form-Plast S.A. w Bydgoszczy, firma z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji form wtryskowych zatrudni na stanowisko:

Numer ref.: Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Praca w  Dziale Produkcji – Wydziale uszlachetniania powierzchni,

Praca polegająca m.in. na przygotowanie detali do operacji lakierowania (na automatycznej linii lakierniczej) lub operacji nadruku ( na półautomatycznych tamponiarkach i sitodrukarkach), odbiór detali z w/w maszyn, wstępna ocena jakości detali, pakowanie detali, stała dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy (praca 3-zmianowa).

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność, dokładność, samodzielność,
  • Przestrzeganie standardów, norm i procedur obowiązujących w firmie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący na dole ogłoszenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku przez firmę Form-Plast S.A. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy