Logo Pracuj.pl

Operator Linii Magnetron

Saint-GobainO firmie

  • Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie przepisów bhp i ochrony środowiska
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Konserwacja, naprawami awaryjnymi oraz prewencyjnymi
  • Obsługa systemów informatycznych wspomagających produkcję
  • Wykonywanie prostych napraw mechanicznych
  • Udział w okresowych przeglądach i remontach systemów sterowania linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje elektryczne
  • Chęć do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Dobrą kondycję wzrokowo – ruchową
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność

Mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Praca na nowo otwartej nowoczesnej linii produkcyjnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie kwartalne oraz roczne
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania
  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Quick Kaizen - innowacyjne rozwiazania

GLASS

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy wiodącym producentem szkła płaskiego w Polsce

i jedną z najnowocześniejszych hut szkła na świecie. Nasze szkło jest wykorzystywane w budownictwie,

w przemyśle meblarskim, AGD oraz do produkcji szyb dla przemysłu samochodowego.

Dołącz do naszego zespołu!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Operator Linii Magnetron, Dąbrowa Górnicza