Oferta pracy

Operator linii montażowej

KION Polska sp. z o.o.

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizację procesu montażu wózków widłowych na dedykowanych liniach produkcyjnych zgodnie z instrukcjami

  • Zapewnienie właściwego przepływu materiału pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy

  • Zapewnienie jakości wytwarzanego produktu

  • Raportowanie wykrytych błędów jakościowych

  • Zapewnienie czystości w strefie pracy w oparciu o metodykę 5 S oraz przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe / średnie

  • Posiadasz ogólną wiedzę mechaniczną i zdolności manualne

  • Umiesz posługiwać się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi

  • Możesz pracować w systemie zmianowym

  • Masz bardzo dobra organizację pracy

  • Jesteś osobą komunikatywną

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień do obsługi suwnic / żurawi

  • Posiadanie uprawnień do prowadzenia wózka widłowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji

  • Rozwój osobisty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowane posiłki

  • Transport pracowniczy

  • Zajęcia językowe (angielski i niemiecki)

  • Zapewniamy transport – dojazd do firmy dla naszych pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Transport dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś operatorem procesów produkcyjnych i chcesz zajmować się obsługą nowoczesnej linii produkcyjnej, która znajduje się w nowopowstającej fabryce wózków widłowych to szukamy właśnie Ciebie!