Operator linii montażowej - Zakład Silników Elektrycznych

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora linii montażowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż silników elektrycznych.
    Zadania:
    • Wykonywanie zadań na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy w obszarze produkcji podzespołów oraz montażu silników elektrycznych;
    • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz dokumentacją;
    • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy przy produkcji;
    • Zdolności manualne.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w systemie zmianowym;
    • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki;
    • Pakiet benefitów: karta Mulitisport, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”