Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii naważania surowców

Glass Service Andrzej Cielęcy

6 0007 000 brutto / mies.

Gorzysława 31/37

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii naważania surowców sypkich do produkcji

  • wykonywanie operacji w systemie komputerowym

  • dbanie o porządki w wyznaczonych rejonach linii naważania

  • zgłaszanie awarii i czynne uczestnictwo w ich usuwaniu

  • prowadzenie zapisów wymaganych przez system zarządzania jakością

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze (preferowane elektryk, mechanik, ślusarz)

  • odpowiedzialność i sumienność w podejściu do obowiązków

  • znajomość obsługi komputera

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

To oferujemy

Przeszkolenie do wykonywania pracy.

Oferujemy pracę w systemie 2 zmianowy, 4 brygadowy

Wynagrodzenie:

stawka godzinowa w dni powszednie: 26zł/brutto

stawka godzinowa w soboty i święta: 52zł/brutto

stawka nocna: stawka godzinowa + dodatek nocny 5zł/brutto

orientacyjne miesięczne wynagrodzenie 6000 – 7000 brutto

Przykładowy grafik

r n w w r n w w r n w w r n w w r n w w r n w w r n w w

r - rano (6-18)

n - noc (18-6)

w - wolne

Urlop zgodnie z kodeksem pracy + płatne wolne za odbiór godzin ponadwymiarowych

Rozpoczęcie pracy: 01 grudnień 2022

O nas

Glass Service jest firmą wykonującą zlecenia dla największego producenta opakowań szklanych na świecie, koncernu O-I Glass.

Wykonujemy obsługę zestawienia surowców oraz bieżące remonty i naprawy linii naważania.